Apie mus

Šiuo metu dirbame su apytiksliai 20 skirtingų karjerų ir gamyklų, todėl galime klientams pasiūlyti tinkamiausią produkciją geriausia kaina pagal pristatymo vietą. Mes puikiai žinome medžiagų specifikacijas ir panaudojimo būdus. Žvyro, smėlio, skaldos, akmenukų, akmenų, juodžemio, asfalto drožlių ir kitų medžiagų prekyba ir pristatymu užsiimame nuo 2012-ųjų metų.

Turime sukaupę nemažą patirtį ir žinome kas mūsų užsakovams yra svarbiausia. Klientus konsultuojame, patariame kokias medžiagas naudoti, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Vežame žvyrą, smėlį, skaldą, akmenukus, akmenis, juodžemį, asfalto drožles ir kitas medžiagas Kaune, Jurbarke ir Šakiuose. Pavienius užsakymus taip pat atliekame Tauragės, Raseinių ir Marijampolės rajonuose. Ne retai pirkėjai pageidauja brangių medžiagų, kurių panaudojimas tam tikromis sąlygomis gali būti trumpalaikis. Mes žinome, jog dažnai įmanoma jas pakeisti labiau tinkamomis taip sutaupant užsakovo kaštus ir užtikrinant ilgaamžiškumą. Mūsų tikslas efektyviausiai pasiekti jūsų norimą rezultatą.

Suprantame, kad mūsų klientams ir partneriams ypatingai svarbus įmonės patikimumas, todėl darome viską, kad medžiagos būtų pristatytos sutartu laiku, medžiagų kiekis ir kokybė atitiktų užsakytą, gavėjai susipažintų su visais vežimo dokumentais ir būtų užtikrinti, kad gavo tai ko tikėjosi ir net daugiau.